Основною метою антикорупційної реформи є зменшення корупції в Україні, зменшення втрат державного бюджету та бізнесу через корупційну діяльність, а також підвищення позицій України у міжнародних рейтингах, що оцінюють рівень корупції. Це буде досягнуто завдяки належній реалізації нової антикурупційної стратегії та успішному провадженню нових антикурупційних механізмів.
Серед них - декларування майнового стану публічних службовців, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, перевірка доброчесності службовців та моніторинг їхнього способу життя. Подоланням політичної корупції вимагає докорінної реформи системи політичного фінансування. Важливим є використання новуітніх технологій, зокрема для забезпечення державою доступу до інформації у формі "відкритих даних".
В питаннях оновлення влади, "краєугольним каменем" має стати професійність державних службовців, та зміна принципів непрозорої роботи державної влади повьязаної з надзорно-дозвільної та статистичної діяльності, на прозору орінтованую на людей, їх потреби партнерську суспільновідповідальну діяльність.
Для досягнення цих завдань, стояти на позиціях забеспечення високих соціальних-економічних гарантій державним службовцям, визначення чітких крітеріїв оцінки результатів їх діяльності, та порядку підзвітності перед громадою